Yönetmelik ve statik program öğrenme

Başlatan Hayatirgl, Nis 29, 2020, 05:05 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hayatirgl

Merhaba Ahmet bey iyisiniz inşallah sizi LinkedInde takip ediyordum ama sonunda tekrar sizi bulmanın sevinci var. Ben senelerdir saha mühendisliği yaptım ama kendimi hem sahada hem de statik program öğrenmede geliştirmek istiyorum ayrıca yönetmelikte öğrenmem gereken püf noktalar nelerdir? Saygılarımla.

ÇELİKKOLLU

Nis 29, 2020, 09:20 ös #1 Son düzenlenme: May 01, 2020, 06:28 ös ÇELİKKOLLU
Alıntı yapılan: Hayatirgl - Nis 29, 2020, 05:05 ösMerhaba Ahmet bey iyisiniz inşallah sizi LinkedInde takip ediyordum ama sonunda tekrar sizi bulmanın sevinci var. Ben senelerdir saha mühendisliği yaptım ama kendimi hem sahada hem de statik program öğrenmede geliştirmek istiyorum ayrıca yönetmelikte öğrenmem gereken püf noktalar nelerdir? Saygılarımla.
(Seminerle ilgili bilgi icin imoeskisehir face hesabina bakiniz)

Merhaba,

Tesekkur ediyorum. Linkedindeki hesabimi kapattim malesef. Dolayisiyle artik linkedinde paylasim yapmiyorum. Sorunuz oldukca genis kapsamli. Bu  cumartesi(2 mayis 2020)saat 14.00 de insallah online bir seminer verecegim. Eskisehir insaat muhendisleri odasi tertip ediyor. Yeni deprem yonetmeligi, R katsayisinin dogru secimi konusunda birkac sey soyleyecegim. Watsaptantan surekli soru alacagim, cevaplayacagim. Yani katilimli bir sohbet havasinda gececek, biraz farkli bir format olacak. Yani ekrana yonetmelik sayfalarini koyupta okumayacagim.  Bahsettiginiz konu ile ilgili de birseyler soyleyecegim. Insallah izleme firsatiniz olursa orada da gorusur, ayrintili  okarak sorunuzu cevaplariz...

Hayatirgl

Teşekkür ederim hocam. Online olarak hangi sayfadan takip edebilirim?

ÇELİKKOLLU

Nis 30, 2020, 03:39 ös #3 Son düzenlenme: May 01, 2020, 06:28 ös ÇELİKKOLLU
Alıntı yapılan: Hayatirgl - Nis 30, 2020, 02:32 ösTeşekkür ederim hocam. Online olarak hangi sayfadan takip edebilirim?

imoeskisehir  ve imo eskisehir facebook hesabindan takip edebilirsiniz, oradan bilgilendirme yapilacak bugunden itibaren.

İnsa.muh.

Alıntı yapılan: ÇELİKKOLLU - Nis 30, 2020, 03:39 ösimoeskisehir  ve imo eskisehir facebook hesabindan takip edebilirsiniz, oradan bilgilendirme yapilacak bugunden itibaren.

Yayın Youtube uzerinden yapılacak imoeskisehir youtube hesabından isteyeneler izleyebilir.