İki kolonlu Totem

Başlatan usta4, Tem 29, 2019, 02:56 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

usta4

İyi günler hocam ve saygıdeğer forum üyeleri, kendi firmamız için bir totem hesabı hazırlanması istendi. 15 mt uzunluğunda ve çift kolonlu olacak şekilde düşünüldü. Kolonlar tabana gelip flanşlarla temele sabitlenecek. Temel ikisi için yekpare yapılacak fakat tekil temel hesabı mı yapmalıyım yoksa sürekli temel hesabı mı yapmalıyım düşünmekteyim, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.

ÇELİKKOLLU

Alıntı yapılan: usta4 - Tem 29, 2019, 02:56 ösİyi günler hocam ve saygıdeğer forum üyeleri, kendi firmamız için bir totem hesabı hazırlanması istendi. 15 mt uzunluğunda ve çift kolonlu olacak şekilde düşünüldü. Kolonlar tabana gelip flanşlarla temele sabitlenecek. Temel ikisi için yekpare yapılacak fakat tekil temel hesabı mı yapmalıyım yoksa sürekli temel hesabı mı yapmalıyım düşünmekteyim, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.

Merhaba

Kendinizi sınırlamayın. Kalin bir plak düşünün. Bu plagin soluna bir tekil yuk ve moment etkitin , birde sagina tekil yuk ve moment etkitin hesaplayin. Adı tekil temelmis, surekli temelmis ilgilenmeyin...