Teorik Ders

Başlatan amazing34, Tem 25, 2020, 10:38 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

amazing34

Hocam öncelikle iyi günler diliyorum sonrasında teşekkür etmek istiyorum çünkü yıllardır üniversitelerde aldığımız eğitimin sizin gerek videolarınızı izledikden sonra gerekse forumdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ne kadar boş ve anlamsız olduğunu fark ettim . üniversitelere sizin gibi hocaları akademisyen yapsalar eğitim ve öğretimde muasır medeniyetler seviyesine yükseliriz . Daha çok üzerinde durduğunuz noktalar inşaat mühendisliğinin teorik kısmı ve sizinle hem eğlenceli hemde anlaşılır hale geliyor . Youtube videolarınızı gördüm öncesinde sevindim daha sonrasında videoların az olduğunu görünce üzüldüm . Sizin gibi üstadlardan yeni mühendisliğe adım atacak gençlerin daha edineceği çok bilgi birikim ve tecrübeleri olacaktır . Dolayısıyla videolarınızı youtube üzerinden teorik,uygulama ve şantiye bilgisi gibi konular üzerinden arttırırsanız hem binevi staj yapmış gibi olucaz hemde meslek hayatına girmeden tecrübe sahibi olacağız . Şimdiden teşekkür ediyorum emeğinize sağlık Allaha emanet olun .Saygılarr..

ÇELİKKOLLU

Alıntı yapılan: atasarda - Tem 25, 2020, 10:38 ösHocam öncelikle iyi günler diliyorum sonrasında teşekkür etmek istiyorum çünkü yıllardır üniversitelerde aldığımız eğitimin sizin gerek videolarınızı izledikden sonra gerekse forumdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ne kadar boş ve anlamsız olduğunu fark ettim . üniversitelere sizin gibi hocaları akademisyen yapsalar eğitim ve öğretimde muasır medeniyetler seviyesine yükseliriz . Daha çok üzerinde durduğunuz noktalar inşaat mühendisliğinin teorik kısmı ve sizinle hem eğlenceli hemde anlaşılır hale geliyor . Youtube videolarınızı gördüm öncesinde sevindim daha sonrasında videoların az olduğunu görünce üzüldüm . Sizin gibi üstadlardan yeni mühendisliğe adım atacak gençlerin daha edineceği çok bilgi birikim ve tecrübeleri olacaktır . Dolayısıyla videolarınızı youtube üzerinden teorik,uygulama ve şantiye bilgisi gibi konular üzerinden arttırırsanız hem binevi staj yapmış gibi olucaz hemde meslek hayatına girmeden tecrübe sahibi olacağız . Şimdiden teşekkür ediyorum emeğinize sağlık Allaha emanet olun .Saygılarr..

Guzel dudunceleriniz icin tesekkur ederim. Bu sitede dahil hemen tum platformlar baskakari tarafindan yonetiliyor. Ben sadece konusuyorum, yaziyorum . Zananim dukcada  video cekimini artirmayi dusunuyorum. Onerilerinizi dikkate alacagim.
 Selamlar