Teşekkürler

Başlatan muhammed, Nis 23, 2017, 04:44 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhammed

Merhaba Ahmet hocam.

Mesleğim konusunda yazılarınızla olsun sorduğum sorulara verdiğniz açıklayıcı ve net bilgilerle olsun hayatımda çoğu şeyi değiştiren biri olduğunuz için size teşekkürlerimi sunmak istedim.Bu zaman kadar bir çok yanlışım olduğunu düşünüyorum ve bu yanlışlardan sizin sayenizde döndüğümü biliyorum.Burada vaktinizi ayırarak bizlere bilğilerinizi aktarıyorsunuz bu herkesin yapıçağı  bir durum bir fedakarlık değil belki şuan bir  akademisyen değilsiniz  ama inanın benim gözümde üniversitelerde öğrencileri (Ti)ye almayan bir çok hocadan daha bilgili ve daha ilgilisiniz.Sizi gerçek hayatta tanımıyor olmama rağmen bu kadar sevip sayıyor isem gerçek hayat'tada tanısaydım  Ki inşallah nasip olur bir gün sizi tanımak, sizi aynı şekil sevip sayaçağıma inanıyorum.

Allah inşallah uzun ömürler verir ailenizden ,işinizden ve bizlerden ayrı düşmezsiniz,sizin bilgilerinizden ve sizin güncel hayat yorumlarınızdan pay alacak bir çok insan var.

Tekrar teşekkür ederim yardımlarınız,bilgileriniz ve yaptığınız yorumlar için. :)  :)  :)

ÇELİKKOLLU

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum...