Mar 29, 2024, 09:19 öö

Haberler:

Medeniyet Mühendisleri Forum Sitesinin Kapatılması Kararı
Anket İçin Tıkla

TEŞEKKÜR

Başlatan ÇELİKKOLLU, Haz 05, 2016, 01:59 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇELİKKOLLU

Öncelikle bu site için Erhan Baytak  a teşekkür etmek isterim.Yüzyüze hiç görüşmemiş olsak da birbirimizi iyi tanıdığımızı düşünüyorum.Çok farklı sitelerde düzenli yazılar paylaşımlar yapmaktayım.Ancak bu siteyi diğerlerinden ayrı tutmaktayım.Zaman zaman bu sitede mesleki alanda paylaşımlar yapacağım. Zaman  zaman güncel olaylardanda bahsedeceğim , kişisel görüşlerimi yazacağım.Hangi bağlamda olursa olsun yazdığım tüm yazıların da her tür sorumluluğu şüphesiz bana aittir.Bunu da açıkça belirteyim ki birtakım kişileri herhangi bir nedenle ileride sorumluluk altında bırakmayayım.

Bugüne kadar olduğu gibi yazılarımı kimseyi memnun etmek için yazmayacağım.Yada birtakım şeylere ulaşmak için araç olarak kullanmayacağım.Yazacağım herşey de eleştirilmez, tereddütsüz doğrudur gibi bir düşünce içinde değilim.Ancak bu yazdıklarım benim bildiğim doğrulardır diyebilirim.Yazdığım yazıların tabii ki çok kişi tarafından okunmasını eleştirilmesini faydalanılmasını isterim.Ancak yazdığım bir yazıyı tek bir kişinin bile okumuş olması benim mutlu olmam için yeterlidir.Dolayısıyle reyting kaygım falan da yok.

Bu sitede yazdığım yazıların çoğunun altına bana ulaşılabilecek mail ve telefon numaralarını yazacagım.İsteyenler rahatlıkla ulaşabilir.Bilgimiz tecrübemiz o konu hakkında varsa paylaşırız.Yoksa da kusura Bakmayın yardımcı olamayacagım deriz.

Bu vesileyle herkesin Ramazan ayını da sağlıklı geçirmesini temenni ediyorum.Umarın Bayrama sağ salim ulaşırız.

Erhan Baytak' a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Ahmet ÇELİKKOLLU
İnşaat Mühendiis
ESKİŞEHİR

05419730151
acelikkollu@hotmail.com

erhanbaytak

Haz 05, 2016, 10:31 ös #1 Son düzenlenme: Haz 05, 2016, 10:35 ös erhanbaytak
Ahmet abi,

Öncelikle güzel ve ince düşüncelerin için her şeyden önce benim sana teşekkür etmem lazım. İlk açmış olduğum blog sayfamdan beri yanımda oldun. Senelerdir yazılarını okuyarak öğrendim çoğu şeyi. 2008 den beri yazılarını büyük bir zevkle takip ediyorum. Benimle birlikte bir çok meslektaşımın aynı fikirde olduğuna eminim.

Şuan yaklaşık 10 dakikadır boş sayfaya bakıyorum içimde neler hissettiğimi çok iyi bilsem de neler yazacağımı emin ol bilemiyorum.

Senelerdir yazılarını okuyorum ve her dafasında kulaklarıma küpe olan şu iki cümlen aklıma geliyor... Hatta ilk blog sayfamı açtığımda da bunları yazmıştım yine..

"Mühendis iki duruma düştüğünde acınacak hale gelir;
1. Cahiller arasında kalmış mühendis.
2. Bilmediğini bilmeyenler arasında kalmış mühendis. "

Meslek hayatımın sonuna kadar bu iki cümleni asla unutmayacağım sanırım...

Son olarak yeni forum adresin hayırlı olsun abi. Tüm yazılarını büyük bir zevkle okuyacağım..

İyi Akşamlar.

mesnetrxn

Alıntı yapılan: erhanbaytak - Haz 05, 2016, 10:31 ösAhmet abi,

Öncelikle güzel ve ince düşüncelerin için her şeyden önce benim sana teşekkür etmem lazım. İlk açmış olduğum blog sayfamdan beri yanımda oldun. Senelerdir yazılarını okuyarak öğrendim çoğu şeyi. 2008 den beri yazılarını büyük bir zevkle takip ediyorum. Benimle birlikte bir çok meslektaşımın aynı fikirde olduğuna eminim.

Şuan yaklaşık 10 dakikadır boş sayfaya bakıyorum içimde neler hissettiğimi çok iyi bilsem de neler yazacağımı emin ol bilemiyorum.

Senelerdir yazılarını okuyorum ve her dafasında kulaklarıma küpe olan şu iki cümlen aklıma geliyor... Hatta ilk blog sayfamı açtığımda da bunları yazmıştım yine..

Meslek hayatımın sonuna kadar bu iki cümleni asla unutmayacağım sanırım...

Son olarak yeni forum adresin hayırlı olsun abi. Tüm yazılarını büyük bir zevkle okuyacağım..

İyi Akşamlar.

İnanın şuan 2 maddeyi de bizzat dolu dolu yaşıyorum.Şubat ayında askere gideceğim için mecburen para kazanmam gerekti. Ama bu süre zarfında psikolojimi daha çok ayakta tutmak için ve mesleki gelişimim için ingilizce , sap2000 ve diğer mesleki programları öğrenmeye çalışıyorum. Büyük söz olmasın ama bir daha asla ama asla konut inşaatında çalışmak istemiyorum.

ZaferCesur

Saygıdeğer hocam Youtube üzerinden verdiğiniz kıymetli eğitimler için şükranlarımı sunuyorum. Keşke üniversitedeki sözüm ona hocalarım sizin verdiğiniz eğitimin yarısı kadar kaliteli eğitim verebilseydi. Mühendislik sektöründe önemli bir yerde olduğunuzu söylemek istiyorum. Videolarda eldeki imkanlarla çok güzel anlatım yapıyorsunuz. Umarım daha iyi imkanlara daha çok mühendis arkadaşa ulabilirsiniz. İyi günler, iyi çalışmalar.

ÇELİKKOLLU

Alıntı yapılan: ZaferCesur - May 11, 2023, 03:03 ösSaygıdeğer hocam Youtube üzerinden verdiğiniz kıymetli eğitimler için şükranlarımı sunuyorum. Keşke üniversitedeki sözüm ona hocalarım sizin verdiğiniz eğitimin yarısı kadar kaliteli eğitim verebilseydi. Mühendislik sektöründe önemli bir yerde olduğunuzu söylemek istiyorum. Videolarda eldeki imkanlarla çok güzel anlatım yapıyorsunuz. Umarım daha iyi imkanlara daha çok mühendis arkadaşa ulabilirsiniz. İyi günler, iyi çalışmalar.

Guzel   düşüncelerinuz için teşekkur ediyorum...

Flora

Alıntı yapılan: ZaferCesur - May 11, 2023, 03:03 ösSaygıdeğer hocam Youtube üzerinden verdiğiniz kıymetli eğitimler için şükranlarımı sunuyorum. Keşke üniversitedeki sözüm ona hocalarım sizin verdiğiniz eğitimin yarısı kadar kaliteli eğitim verebilseydi. Mühendislik sektöründe önemli bir yerde olduğunuzu söylemek istiyorum. Videolarda eldeki imkanlarla çok güzel anlatım yapıyorsunuz. Umarım daha iyi imkanlara daha çok mühendis arkadaşa ulabilirsiniz. İyi günler, iyi çalışmalar.

Kesinlikle katılıyorum. Katkınız çok büyük. En önemlisi her zaman sorularımıza dönüş yapıyor ve açıklayıcı bilgiler veriyor olmanız. Kitabınız anlaşılması zor olan yönetmeliği de kavramamı sağladı.
Çok teşekkür ederim hocam.